www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 922129
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Szeretnél egy olyan csapat része lenni, ahol innovatív digitális média megoldásokkal foglalkozhatsz és akár nemzetközi projektekben kamatoztathatod online marketing tudásodat? Ügyfelünk, egy innovatív, digitális marketing területen tevékenykedő cégi.hu ügyfélkapcsolati tapasztalattal és erős technológiai tudással rendelkező munkatársat keres az alábbi pozícióba:

DIGITAL ACCOUNT MANAGER (KF15-11)

Feladatok:
  • népszerű márkák social media aktivitásainak levezénylése (content management, applikációk fejlesztése)
  • kreatív projektek menedzselése
  • digitális fejlesztések menedzselése, webes és alkalmazásfejlesztések projektmenedzsmentje
  • ügyfelekkel való kapcsolat tartás
  • összefoglalók, prezentációk készítése

Elvárások:
  • digitális csatornák átfogó, haladó szintű ismerete
  • precizitás, proaktivitás, önálló munkavégzés
  • konzultációs és prezentációs képességek
  • jó szervezőkészség, priorizálási képesség
  • olthatatlan tudásvágy
  • stratégiai és megoldás-központú gondolkodás
  • ügynökségi és ügyfélkapcsolati tapasztalat előny

Ha mindez megvan, akkor ezeket nyújtjuk számodra:
  • fiatal, motivált és jól felkészült, segítőkész csapat
  • fejlődési lehetőség, fogadókészség az ötleteidre
  • versenyképes fizetés

Tech People LÁBLÉC