www.cvonline.hu

ACCOUNT MANAGER - DESIGNBÚTOR

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 1074306
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Szeretnél egy olyan cégnél tevékenykedni ahol nagy fókuszt helyeznek a jövő biztonságára?
Ahol a cél, hogy a kihívásokat szenvedéllyel kezeld?
Kialakult ügyfélköröd van B2B oldalon?
A sales a hivatásod és keresel egy stabil, családias munkakörnyezetet?

MEGBÍZÓNK:
Olasz német, magyar exkluzív designbútorokat gyártó és forgalmazó cégcsoport tagja.

MUNKAVÉGZÉS  HELYE:

  • Budapest

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • A felettes vezető és a csapat teljes körű támogatása a kitűzött célok elérésében
  • Versenyképes fizetés - alapfizetés és teljesítményarányos jutalék
  • Szolgálati autó, szakmai előrelépési lehetőség
  • Családbarát munkakörnyezet
  • Önálló és rugalmas munkavégzés

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • Ügyfélkör szélesítése, új üzletek, partnerek proaktív felkutatása.
  • Irodabútorok és egyéb belsőépítészeti termékek értékesítése a piacon (fő célcsoport irodaházak)
  • Tárgyalások lebonyolítása, árajánlatok kidolgozása, szerződéskötés
  • A munkádat támogató adatbázis kezelése
  • Riportok, statisztikák készítése a vezetőség részére

TÉGED KERESÜNK HA:

  • Igazi sales alkat vagy, ezen a területen képzeled el a jövődet
  • Van B2B (corporate) értékesítési tapasztalatod és kialakult kapcsolatköröd (fókusz az irodaházak)
  • Erős piacszerzési affinitás jellemez
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készséggel rendelkezel
  • Elszánt vagy és kitartó, dinamikusan állsz a munkához, önállóan, proaktívan működsz
  • Tárgyalási szinten beszélsz angolul

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük fényképes szakmai önéletrajzodat, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttasd el a lenti e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya