www.cvonline.hu

ACCOUNT MANAGER ANYAGMOZGATÓ GÉPEK ÜZLETÁG

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1095715
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

MEGBÍZÓNK:

  • Megízónk iparágában egyik legnagyobb és legszélesebb termékskálával rendelkező komplex raktár logisztikai szállító.
  • Azért dolgoznak, hogy a logisztikai megoldások piacán a gyors és pontos kiszolgálás mellett, raktárrendszerek tervezésével és kiemelkedő minőségű termékekkel, illetve szolgáltatásokkal hatékonyan és kiszámíthatóan üzemelő raktárakat építsenek partnereiknek.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Törökbálint

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • 3 hónapos orientációs program, beillesztési program.
  • Önálló munkavégzés.
  • Szállítói és belső képzések.
  • Folyamatos szakmai fejlődés.
  • Családias cégkultúra.
  • Céges autó.

FŐBB FELADATAI LESZNEK.

  • Anyagmozgató gépek értékesítése elsősorban új és meglévő partnereink részére
  • A meglévő ügyfelekkel való személyes kapcsolat kiépítése, potenciális ügyfelek felkutatása
  • Az ügyfél folyamatainak, igényeinek alapos megismerése, koncepcióalkotás
  • Ajánlatok készítése, prezentálása, ajánlati állomány kezelése, szerződéskötés

AMIT ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú végzettség (műszaki, logisztikai, gazdasági terület)
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat nagyértékű gépek értékesítése területén (jármű, haszongépjármű, agráripari gépek, megmunkálógépek stb.)
  • Folyamatszemlélet, lényeglátás, gazdasági érvrendszerek ismerete
  • Beszerzési csatornák ismerete, meglévő kapcsolatrendszer KKV illetve multinacionális területen.
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • B kategóriás vezetői engedély

Amennyiben felkeltette érdeklődését hirdetésem kérem küldje el részemre önéletrajzát az alábbi email címre.

Köszönjük!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya