www.cvonline.hu

Account Executive

  • A hirdetés 680 napja lejárt

A világ legnagyobb irattározási és dokumentum-menedzsmenttel foglalkozó vállalata, az alábbi munkakörbe keres munkavállalót:

Az Ön feladatai a következők lesznek:

  • Az ügyfelekkel való rendszeres és pro-aktív személyes, telefonos, és írásos kapcsolattartás
  • A munkavállalóra bízott ügyfélportfolió menedzselése
  • Ügyfélmegbeszélések szervezése és az azokon való pontos megjelenés és professzionális részvétel
  • Az ügyfélportfolióból érkező bevételek folyamatos növelése, az ilyen lehetőségek részletes feltérképezése / keresztértékesítés
  • Tréningek és bemutatók tartása az ügyfelek számára a társaság online megoldásairól
  • Meglévő ügyfélkapcsolatok fenntartása és továbbfejlesztése
  • Ajánlatok / Szerződések írása, valamint ezek részleteinek prezentálása az ügyfél felé
  • Gördülékeny kommunikáció biztosítása az ügyfelek és az operáció között
  • Értékesítési és ’business review’ megbeszéléseken való részvétel
  • Tárgyalások lebonyolítása, prezentációk készítése és előadása
  • Új üzleti lehetőségek azonosítása a meglévő ügyfélbázisból (Cross Selling)
  • Megfelelő szolgáltatáscsomagok kidolgozása, bemutatása az új ügyfelek részére
  • Ügyfél elégedettség folyamatos fejlesztése, az ügyfél elvárásainak folyamatos monitoringja
  • Belső megbeszéléseken, egyeztetéseken való aktív részvétel
  • Riportok készítése és elemzése az ügyfél kérdéseinek pontos és szakszerű megválaszolása érdekében
  • A CRM rendszeres frissítése
  • A bevételek tervezésében, valamint előrejelzésében való közreműködés az allokált ügyfelekre vonatkozóan

A jelentkezés feltételei:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legfeljebb 3-5 év releváns, ügyfélkapcsolati / üzletfejlesztési / értékesítés / account menedzsment területén szerzett tapasztalat
  • Komplex ügyfélkapcsolatok területén szerzett tapasztalat
  • Aktív, tárgyalóképes angolnyelv-tudás szóban és írásban
  • Önálló munkavégzésre, egyidejűleg több projekt menedzselésére képes személyiség
  • Ügyfélközpontú gondolkodás
  • Kiemelkedő verbális, írásbeli és analitikai képességek, valamint tárgyalókészség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

A sikeres pályázónak stabil munkahelyet, komplex feladatkört, versenyképes fizetést és egyéb választható juttatásokat kínál, valamint a munkavégzéshez szükséges eszközöket (autó, telefon, laptop) biztosítja!

Önéletrajzát és motivációs levelét az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő