www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
ABS mérnök
munkakör betöltésére
HOWMET gyáregységünkbe

FELADATOK:

  • Lean rendszer eszközök hatékony üzemeltetésének támogatása: 5S, DMB (daily management), Autonom maintenance, Vizuális gyár, Kaizenek;
  • Kaizen események szervezése és részvétel azok lebonyolításában. Támogat minden szükséges feladatvégrehajtást és folyamatos fejlesztést.
  • Részvétel Alcoa Lean tréningek szervezésében és megtartásában;
  • Elősegíti az egyforma szemléletmódot a vizuális irányításokhoz és a termelékenységi mérésekhez;
  • Aktívan részt vesz az új gyakorlatok bevezetésében (TPM, Vizuális vezetés, 5S, stb.);
  • Segíti az egyes területeket a célok elérésében (OEE, IFE, stb.).

ELVÁRÁSOK:

  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Precizitás,
  • Folyamatos javaslatok;
  • Önálló munkavégzés;
  • Angol nyelv magas szintű ismerete szóban és írásban;
  • Számítógép felhasználói ismeretek;
  • Jó kommunikációs képesség.

ELŐNYÖK

  • Hasonló területen szerzett 2-3 éves tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE

  • Székesfehérvár

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon:
Alcoa Karrieroldal