www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk

ABS (Lean) Mérnök gyakornok

munkakör betöltésére

Elvárások:

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony valamely felsőoktatási intézményben
  • Mérnöki vagy műszaki menedzser szakos tanulmányok
  • Társalgási szintű Angol nyelvtudás
  • MS Office eszközök magabiztos használata
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Magas szintű együttműködési képesség

Feladat:

  • A Lean termelési rendszer támogatása és  a gyártási folyamatok fejlesztése
  • Csoportos fejlesztésekben (Kaizen) való részvétel, eredmények folyamatos nyomon követése, Lean eszközök gyakorlati alkalmazása
  • Értékáram térkép elkészítése (VSM)
  • Keresztfunkciós csoportokban való részvétel
  • Területi ABS projektek irányítása

Előny:

  • Gyártómérnök, villamosmérnök szakos tanulmányok
  • Eredményorientáltság
  • Nyitott, proaktív, energikus személyiség
  • Újszerű gondolkodásmód

A munkavégzés helye: Székesfehérvár

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa karrieroldal