www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
ABS gyakornok
munkakör betöltésére

FŐBB FELADATOK:

  • A gyáregység működésfejlesztési programjainak támogatása (TPM, Kaizen, SMED, 5S)
  • Kaizenekben, ciklusidő mérésekben való aktív részvétel (folyamat megfigyelés, veszteségfeltárás, folyamatoptimalizálás, mérésekkel kapcsolatos adatrögzítés)
  • A gyáregységi OEE rendszer kiépítésének támogatása
  • A lean szervezeti kommunikáció támogatása (hírlevél készítés angol és magyar nyelven, KPI-ok naprakészen tartása, projekttervek frissítése)
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

ELVÁRÁSOK:

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony megléte (műszaki, menedzsment tanulmányok)
  • Heti 3-4 nap munka vállalása
  • Középszintű, aktív angol nyelvtudás
  • Microsoft Office alkalmazások magabiztos használata
  • Képesség egyedüli és csoportos munkavégzésre is

ELŐNYÖK:

  • Műszaki, gépészeti, informatikai tanulmányok
  • Termelésmenedzsment és/vagy lean menedzsment módszerek ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Kiváló szakmai tapasztalatszerzési lehetőség multinacionális környezetben
  • Angol nyelvismeret fejelsztésére jó lehetőség
  • Hosszútávú együttműködés

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa Karrieroldal