www.cvonline.hu

ABRONCSGYÁRTÓ

  • A hirdetés 824 napja lejárt

A Delego Cégcsoport Magyarország egyik legdinamikusabban bővülő munkaerő-kölcsönző és

-közvetítő vállalataként teljes körű HR szolgáltatást nyújt partnerei és az álláskeresők részére.

Megbízónk, az APOLLO TYRES nemzetközi gumiabroncsgyártó vállalat magyarországi, GYÖNGYÖSHALÁSZON épülő gyáregysége részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

FŐBB FELADATOK:

  • Gépek kezelése, működtetése
  • Gyártási és minőségi előírások betartása, nyomon követése
  • Alapanyagok átvétele, mozgatása
  • Felmerülő problémák megoldása, és/vagy jelzése a vezető felé

ELVÁRÁSOK:

  • Érettségi (műszaki végzettség előny)
  • Szakmai teszten való megfelelés
  • OKJ-s képzésen és a külföldi gyakorlaton való részvétel
  • Több műszakos munkarend vállalása
  • Dinamikus, precíz, csapatjátékos személyiség
  • Bejegyzés nélküli erkölcsi bizonyítvány

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Alapfokú angol nyelvismeret

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Európa egyik legmodernebb ipari környezete
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezet, külföldi gyakorlati lehetőség

Pályakezdők és frissen végzettek jelentkezését kiemelten várjuk!

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • GYÖNGYÖSHALÁSZ
Helyek Heves
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő