www.cvonline.hu

Abroncsgyártó technikus

  • A hirdetés 391 napja lejárt

Partnercégünknek keresünk hosszú távra kollégákat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Munkagépek és eszközök beállítása, indítása, működtetése
  • Felmerülő problémák jelzése, önálló megoldása
  • A karbantartási folyamatokban való részvétel
  • Kapcsolattartás a vállalaton belüli más részlegekkel

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • 0-1 éves termelésben szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • többműszakos munkarend vállalása

Amit mi nyújtunk:

  • Versenyképes bérezés, béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • Kiemelkedően modern munkakörnyezet és munkakörülmények
  • Külföldi szakmai fejlődési lehetőség

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Gyöngyös
  • Műszakrend: több műszak

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre vagy a +36-20/360-7844-os telefonszámon.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Heves
Heves
Kategória Gyártás / Termelés