www.cvonline.hu

ablak-és ajtó beépítő

Munkavégzés helye: Külföld
Magyarország

Munkavégzés helye: Nördlingen, Stuttgart
Munkakezdés: azonnal

Ablak – és ajtó beépítő (Fensterbauer mit PKW)

Az Ön feladata:

– Alumínium ablak beépítése
– Fa ablak beépítése
– PVC ablak beépítése

Elvárások:

kommunikációs szintű német nyelvtudás
munkatapasztalat (szakirányban)
saját autó előnyt jelent
önálló munkavégzés
jó kommunikációs készség, csapatmunka, elszántság

Ajánlatunk:
– biztos kereset: 2000 euró nettó havonta
– szállás a munkaadó által szervezett (a munkavállaló fizeti a hónap végén)
– német munkaszerződés
– hosszútávú munkalehetőség
– túlórázási lehetőség
– német munkáltató intézi az adózási és szociális járulékokkal kapcsolatos ügyeket
– szabadság

Úgy érzi megfelel a fent írtaknak? Szívesen dolgozna külföldön az említett kondíciókkal?
Küldje el nekünk jelentkezését E-mailben!

Egyéb hasonló állások Önnek
Darukezelő munkatárs

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: Nemzetközi partnerünk részére keresü...
Budapest

CNC gépkezelő

Német központú, nemzetközileg elismert partnerc...
Budapest, Pest

Víz-, gáz-, fűtésszerelő (Referenciaszám: PJ4824)

Pannonjob Kft.

Budaörsi központú partnercégünkhöz keresünk mun...