www.cvonline.hu

ABAP QM Alkalmazásfejlesztő (Heves megye)

Régió: Heves
Heves

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Jelentkezési határidő: 2014.12.18.

Pozíció leírása / Job description

Egy multinacionális autóipari beszállító magyarországi leányvállalata munkatársakat keres SAP HR vagy QM Alkalmazásfejlesztő pozícióba.

Feladatok:

- SAP HR/QM alkalmazások tervezése és létrehozása
- SAP HR/QM környezetű szervezeti projektek segítése, tervezése és karbantartása
- Meglévő SAP HR/QM alkalmazások karbantartása, felügyelete és továbbfejlesztése
- A HR/QM osztály támogatása és tanácsadás
- Rendszer-alapú támogatás nyújtása és szükséges rendszerváltoztatások elvégzése
- Teszttervezés, minőségbiztosítás/szakértőcsoport/projektmenedzsment/tesztelési támogatásban részvétel

Elvárások:

- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Több éves szakmai gyakorlat az SAP HR/QM környezetű alkalmazásfejlesztésben
- Kiterjedt SAP ABAP/4 / ABAP Objects fejlesztői szakértelem
- Kiterjedt WebDynpro ABAP szakértelem
- Kiterjedt szakértelem ABAP fejlesztésben (BAPI, Dialógus-programozás, Workflow)
- Az SapScript, AdobeForms és Smartforms formtervezési technológiák mély ismerete
- Az SAP HR/QM környezet mély ismerete (modellek, ciklusok, táblák)
- Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
- Csapatmunkára való hajlam

Előnyt jelent:
- SAP NetWeaver technológiák
- Java-nyelv ismerete, WebDynpro Java-ban való jártasság
- Web technológiák ismerete
- Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

- Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
- Kihívásokkal teli, magas színvonalú szakmai tevékenység egy nemzetközi nagyvállalatnál
- Részvételi lehetőség nemzetközi projektekben és külföldi kiküldetésekben
- Karrierlehetőség, folyamatos továbbképzés és tréningprogramok

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Heves
Heves
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -