www.cvonline.hu

ABAP fejlesztő

  • A hirdetés 948 napja lejárt

Feladatok:

  • Komplex ABAP programok fejlesztése
  • Fejlesztői SAP támogatás nyújtása:
    • feladat analizálása, specifikáció készítés
    • fejlesztés
    • tesztelés
    • követés

Követelmények:

  • Minimum 3-4 év (senior szintű) ABAP tapasztalat
  • 1-2 év SAP IS-U tapasztalat, de minimum erős érdeklődés
  • Projektmunka tapasztalat
  • Guidelines szerinti fejlesztési tapasztalat
  • A magyar energiaszektor bővebb ismerete előny
  • Középfokú angol nyelvtudás (lehetőleg szóban is)

Amit ajánlunk:

  • Kiváló kompenzációs csomag, kiemelkedő bérezés
  • Családias hangulat egy stabil vállalatnál
  • Folyamatos szakmai kihívás, érdekes feladatok
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika