www.cvonline.hu
ABAP fejlesztő (Referenciaszám: PJ4041)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.05.01.
Jelentkezési határidő: 2016.05.05.
Hirdetés azonosító: 991211
lejárt

Piacvezető multinacionális nagyvállalati partnerünk megbízásából keresünk jelölteket az alábbi pozícióba:

ABAP fejlesztő (PJ4041)

Feladatok:
- Aktív részvétel az SAP rendszer moduljait érintő migrációs és fejlesztési projektekben (elsősorban MM, valamint kisebb részben FI modulok) az alábbi területeken:

- Riport és ALV (ALVGIRD és SALV), BADI + UserExit, ABAP OO, iDoc programozás, workflow tervezés, eCatts és LSMW, smartforms, modul pool, PPOME)
- Üzleti igények megvalósítása, tervezése és végrehajtása
- Rendszerintegrációkhoz új felületek létrehozása
- Együttműködés nemzetközi csapattal

Elvárások:
- Bsc/Msc diploma (informatikai területen)
- Legalább 1-2 év tapasztalat ABAP fejlesztőként

- Folyékony angol nyelvtudás

Amit partnerünk kínál:
- Home office lehetőség (heti 1-2 nap)

- Versenyképes bérezés
- Szenior kollégáktól tanulási lehetőség
- Folyamatos képzések, karrier és előrelépési lehetőségek (nemzetközi szinten is)

Munkavégzés helye: Észak-Pest megye, Budapestről tömegközlekedéssel is gyorsan megközelíthető helyen (bejárást munkáltató támogatja).

Kérjük, angol és magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a PJ4041 referenciaszám megjelölésével küldje el Dervaderics Dánielkapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk, és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Feladatok:
Elvárások:
Juttatások:

Kategória
IT / Informatika
Régió
Pest