www.cvonline.hu

A LA CARTE SZAKÁCS

  • A hirdetés 843 napja lejárt

Continental Hotel Budapest****

munkatársat keres

munkakörbe

Munkakör:

Folyamatos magas szintű szakmai munka biztosítása, a szálloda egységeinek hideg és meleg-konyhai termékekkel történő ellátása.

Elvárásaink:

  • Szakirányú végzettség
  • Több éves szállodában vagy I. osztályú étteremben szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • magabiztos szakmai tudás
  • Terhelhetőség
  • Önállóság
  • Angol nyelvtudás előny

Amit kínálunk:

  • Csodálatos négycsillagos szállodai környezet
  • Kitűnően felszerelt modern konyha
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes bérezés
  • Nem szezonális, állandó munka
  • Kitűnő szakértelemmel bíró, fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:

Küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát, motivációs levelét a lenti e-mail címre. Az e-mail tárgya minden esetben a pozíció és az Ön neve legyen. A beérkezett önéletrajzokat adatbázisunkban regisztráljuk, és amennyiben Ön megfelel elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő