www.cvonline.hu

A la carte felszolgáló

  • A hirdetés 466 napja lejárt

 Munkakör:

  • Vendégek fogadása, kiszolgálása szálloda területén található étteremben
  • Munkaterület és a szükséges eszközök előkészítése, asztalok megterítése, díszítése
  • Koktélok, kávé, egyéb italok készítése
  • Használatban levő gépi berendezések kezelése
  • Asztalok lerámolása, újraterítése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 1-3 éves szállodai, éttermi tapasztalat
  • Micros éttermi softver ismerete előnyt jelent
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Szállodában szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • Továbbfejlődési lehetőség,
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés
  • Nem szezonális, állandó munka

Munkavégzés helye:

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, fizetési igény és a pozíció megjelölésével, küldje el motivációs levelét, fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát aza lábbi email.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő