www.cvonline.hu

A la carte felszolgáló

  • A hirdetés 346 napja lejárt

Continental Hotel Budapest****Superior
Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

A munkakör célja: Ebéd, rendezvények, a la carte zavartalan lefolytatása a standard szerint.

Munkakör:

  • Vendégek fogadása, kiszolgálása szálloda területén található étteremben
  • Munkaterület és a szükséges eszközök előkészítése, asztalok megterítése, díszítése
  • Koktélok, kávé és egyéb italok készítése
  • Használatban levő gépi berendezések kezelése
  • Asztalok lerámolása, újraterítése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 1-3 éves szállodai, éttermi tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Micros éttermi szoftver ismerete előnyt jelent
  • Alapos, precíz munkavégzés
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Szállodai vagy hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Más idegen nyelv ismerete

Amit ajánlunk:

  • Továbbfejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés
  • Nem szezonális, állandó munka

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, fizetési igény és a pozíció megjelölésével, küldje el motivációs levelét, fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő