www.cvonline.hu

A HOLNAP MENEDZSERE

  • A hirdetés 617 napja lejárt

AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. Szabolcs-Szatmár-Bereg-megyei „Tiszahát” igazgatósága hálózatbővítés kapcsán keresi:

A HOLNAP MENEDZSERE PROGRAM

  támogatásával a jövő értékesítési menedzsereit.

Elvárások:

  • Lehetőség szerint felsőfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Érdeklődés új technológiák alkalmazása iránt
  • Felhasználói szintű Microsoft Office ismeretek
  • Dinamikus, célorientált személyiség
  • Értékesítésben/pénzügyi területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Stabil multinacionális vállalati háttér
  • Igényes, professzionális munkakörnyezet
  • Nemzetközi hátterű képzési és mentori rendszer
  • Karrier út magasabb pozíció felé, térítésmentes szakmai képzések
  • Hosszú távú versenyképes jövedelem, vonzó jutalom utak
  • Induláskor kezdő támogatás

Feladatok:

  • Értékesítési csoport vezetése, fejlesztése
  • Aktív ügyfélkapcsolatok építése, ápolása
  • Pénzügyi tanácsadó kollégák irányítása, támogatása
  • Új kollégák mentorálása, folyamatos coachingja
  • Értékesítés irányítási döntések meghozatala

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye egész területe. Irodáink: Nyíregyháza, Kisvárda, Mátészalka, Fehérgyarmat, Nyírbátor, Vásárosnamény, Tiszavasvári, Újfehértó.

Jelentkezését e-mailben kérjük az alább megadott e-mail címre.