Energetika / Villamosság állások

Találatok száma 3

állás

Feliratkozás állásértesítőre Icon_sn_rss

Hozzáadva: 2014.10.20.
Cégnév elrejtése

Németországi turbo gyártó cég keres GÉPÉSZMÉRNÖK / TERVEZŐMÉRNÖK pozícióba munkatársakat.   Feladatok: öntvények tervezése kompresszor, csapágy és turbóházak tervezése Elvárások: gépészmérnöki végzettség 3 év autóipari tapasztalat jó német nyelvtudás Előny: öntvénykonstrukcióban szerz...

Továbbküldés

Főbb feladatok: új potenciális partnerek felkutatása országosan potenciális partnerek látogatása és személyes kapcsolattartás Termékek és szolgáltatások bemutatása műszaki tanácsadás Amit kínálunk: Céges gépkocsi és mobiltelefon használat Folyamatos tanulási lehetőség Fiatal dinamikus ...

Boschung EJT Kft.

Boschung EJT Kft.Boschung Elektronikai és Járműipari Termékeket Gyártó és Forgalmazó Kft.Úttisztító berendezések/gépek gyártásával foglalkozó cég 1 fő villamosmérnököt keres Dévaványára. Elvárások: Felsőfokú villamosmérnöki végzettség. Hasonló területen, ill. SMD eljárási területen sz...

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése