Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem állások Győr-Moson-Sopron

Találatok száma 2 állás

Iratkozzon fel állás értesítőre
Szûrési feltételek

EHS Specialista

Jászfényszaru, Jászfényszaru   ThyssenKrupp Presta Hungary Kft.

Feladatok: A Munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi szaktevékenységek ellátása Rendszeres belső EHS auditok szervezése és irányítása Kockázatértékelések, munka- és tűzvédelmi szabályzat, men...

Gépészmérnök

Csorna   Hantech Zrt.
Frissítve 19 napja
  Hantech Zrt.
Csorna

A Hantech Zrt. Csorna felvételt hirdet Gépészmérnöki végzettséggel rendelkező munkavállaló részére. Elvárások: fémiparban szerzett anyagismeret szakmai gyakorlat angol vagy német nyelvtudás...

Állatgondozó – Dánia

Frissítve 20 napja
  GoWork Recruitment
Dánia

Állatgondozó – Dánia Szenzációs lehetőség fiatalok, pályakezdők, mezőgazdaságban munkát keresők számára, hogy egy szervezett program keretében dolgozzanak Dániában! Az ideális jelentkező: Legalább...

Eredmények szűrése