Termelés / Gyártás állások

Találatok száma 4

állás

Feliratkozás állásértesítőre Icon_sn_rss

Elvárások: Legalább szakmunkás iskolai végzettség elektronikai területen (villanyszerelő, villamos gépszerelő, erősáramú berendezés szerelő) Számítógép felhasználó szintű ismerete Jó kommunikációs készség, problémamegoldó képesség és pozitív hozzáállás Csapatmunkában való együttműködési...

Továbbküldés

Hozzáadva: 2016.02.10.
IBIDEN Hungary Kft.

Feladatok: A gyártó soron jelentkező problémák és hibák elemzése A folyamatirányítás és ellenőrzés i folyamat elemzése és fejlesztése Megrendelői igények felmérése, javaslattétel a vizsgálatra ISO TS 16949:2009 minőségirányítási rendszer karbantartása és fejlesztése A minőségirányítás...

Az NI Hungary Kft fő profilja a hardware gyártás. A cég által gyártott termékekhez a vevők a Hardware Services-en keresztül különböző szolgáltatásokhoz férnek hozzá, egyik ilyen az FIS (Factory Installation Service) által nyújtott rendszerintegrációs szolgáltatás, aminek keretén belül a...

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése