Szakmunka / fizikai munka állások

Találatok száma 1

állás

Feliratkozás állásértesítőre Icon_sn_rss

Boeing C 17 Aircraft Mechanic Papa AFB, Hungary Competitive salary   This position is part of the on-site C-17 Globemaster III Integrated Sustainment Program maintenance team supporting the Strategic Airlift Capability (SAC) C-17 aircraft based at Papa AB, Hungary.   The purpose of this...

Továbbküldés

Hozzáadva: 2015.03.04.
Cégnév elrejtése

15. kerületi termelőbe keresünk konyhai kisegítőket, kézilányokat, kézifiúkat azonnali munkakezdéssel. Fényképes önéletrajzokat várunk, bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Hozzáadva: 2015.02.23.
IBIDEN Hungary Kft.

Feladatok: Automata és félautomata gépek mellett történő munkavégzés Egyszerűbb gépbeállítások elvégzése Minőségi követelmények betartása Gyártáshoz kapcsolódó dokumentálás Elvárások: Minimum általános iskolai végzettség Pontos, precíz munkavégzés Több műszakos munkarend vállalása...

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése