Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika állások

Találatok száma 3

állás

Feliratkozás állásértesítőre Icon_sn_rss

Hozzáadva: 2014.07.29.
Cégnév elrejtése

Tanúsítvánnyal rendelkező vagyonőröket keresünk hosszú távra biatorbágyi és pátyi ipari és logisztikai parkba.   Elvárások: számítógép kezelésben való jártasság jó állóképesség határozott fellépés Feltétel: érvényes vagyonőri igazolvány Amit kínálunk: alkalmazotti jogviszony Üzemanya...

Továbbküldés

XV. és II. kerületi műszaki áruházba tanúsítvánnyal rendelkező vagyonőröket keresünk hosszú távú munkára, azonnali kezdéssel.   Elvárások: számítógép kezelésben való jártasság jó állóképesség határozott fellépés Feltétel: érvényes vagyonőri igazolvány Amit kínálunk: alkalmazotti jogv...

Munkakör megnevezése: Biztonsági vezető Munkavégzés helye: 2440 Százhalombatta, Damjanich utca 29. Főbb feladatok: - Ellenőrzi a betörés-, vagyon- és tűzvédelmi rendszereket - Elvégzi az áruházi folyamatok biztonsági kontrollját - Ellenőrzi a vevőszolgálat...

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése