Asszisztencia / Adminisztráció állások Budapest

Találatok száma 3

állás

Feliratkozás állásértesítőre Icon_sn_rss

Hozzáadva: 2014.10.20.
World Auction Kft.

Dinamikusan fejlődő, social-trade jellegű, kereskedelmi weboldalt üzemeltető nemzetközi cég keres Telefonos operátor munkakörbe tapasztalt munkatársakat, saját adatbázisból történő ügyfélkör bővítésére. Feladat: Időpont egyeztetés ügyfelekkel zártkörű üzleti prezentációkra. Elvárások: ...

Továbbküldés

Hozzáadva: 2014.10.02.
IBIDEN Hungary Kft.

  Feladatok: A termeléstervezési tevékenység napi támogatása Gyártási terv/eredmények nyomon követése napi szinten, Adatbeviteli hibák felderítése, korrigálása, megelőző/javitó intézkedések javaslata Termelési/kiszállítási eredmények  nyilvántartása, kimutatások, elemzések, jelentések ...

Hozzáadva: 2014.10.01.

      Feladatok: Jelenléti ívek kezelése, ellenőrzése Túlóra - és szabadságengedélyek vezetése Bérpapírokkal kapcsolatos teendők intézése Tanfolyamok kihirdetése, tanfolyamokra dolgozók szervezése Általános adminisztratív feladatok ellátása, adatbevitel Munkaruházattal, egyéni védőesz...

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése