www.cvonline.hu

7 órás számlavezető munkatárs - Komárom

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Az OTP Bank Észak-dunántúli Régió

Komáromi Fiók

számlavezető munkatárs

munkakör betöltésére munkatársat keres

napi 7 óra munkaidőben

Feladatok:

  • banki és bankcsoport termékek- és szolgáltatások értékesítése
  • készpénz- és számlaforgalom bonyolítása
  • számlavezetési feladatok ellátása

Elvárások:

  • legalább középfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • államilag elismert alapfokú angol vagy német nyelvvizsga
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • gyors munkavégzés
  • üzleti, értékesítés orientált szemlélet
  • dinamizmus, eredmény- és sikerorientáltság
  • jó kommunikációs, problémamegoldó és tárgyalási készség

Előny:

  • pénzkezelési és értékesítési tapasztalat
  • bankszakmai ismeretek
  • valuta-pénztárosi vizsga vagy/és gyakorlat
  • telefonos kihívási tapasztalat

Jelentkezési határidő:  2016. december 04. (OTP Bank Karrier Portálján)

Jelentkezéshez motivációs levelet és szakmai önéletrajzot kérünk csatolni.

Referenciakód: ÉDR20161123-4

Munkavégzés helye Komárom
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet, Értékesítés / Kereskedelem, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Régió Komárom