www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.12.
 Hirdetés azonosító: 852329
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI EMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba meresünk új munkatársat:

6 SIGMA BLACK BELT

Főbb feladatai, felelőssége:

  • Vezeti a kulcsfontosságú six sigma projekteket.
  • Részt vesz a projekt kijelöles, erőforrás allokació, határidő meghatározas, kivitelezés, lezárás, ellenőrzés es dokumentálás folyamataban.
  • Támogatja a stratégiailag fontos projektek megvalosulását.
  • Integrátor szerepet játszik a helyi informatikai rendszerek es a valoság közti pontos megfeleltetés kialakitásában.
  • Átlátja, érti és fejleszti a vállalat order fulfillment folyamatait.
  • Támogatja a cég Lean koncepciójanak realizálását.
  • Elvégzi a 6S területhez tartozó direkt es indirekt állomány oktatását.
  • Corporate LSS helyi képveselőjeként a harmonizálja a gyár működését az elvárásoknak megfelelően.

Elvárások:

  • A munkakör betöltőjének rendelkeznie kell relevans szakmai tapasztalatal logisztikai valamint BPR (uzleti folyamat optimizalas) projektekben.
  • Informatikai rendszerek alapos ismerete (valamilyen ERP esetleg WMS).
  • SQL alapszintű ismerete elöny.
  • 6S BB tanusitvány/oklevél.
  • Lean tapasztalat.
  • Multinacionalis gyártási környezetben eltöltött 5 év.

 Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő email címre: E-mail cím megjelenítése  .