www.cvonline.hu

6 órás telesales operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 931799

Lételemed a kommunikáció és ezt szeretnéd is kamatoztatni? Ez esetben jelentkezz hozzánk egy dinamikusan növekvő nemzetközi pénzintézet call center csapatába, az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • Telefonos ügyfélszolgálati feladatok ellátása,
  • kimenő hívások kezdeményezése meglévő adatbázis alapján (meleghívások),
  • széleskörű, átfogó tájékoztatás a pénzintézet aktuális szolgáltatásairól, banki termékeiről,
  • beérkező ügyfélmegkeresések gyors és hatékony kiszolgálása,
  • értékesítés-orientált ügykezelés,
  • általános adminisztrációs feladatok ellátása.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség - lehetsz diák is, amennyiben napi 6 órát el tudsz vállalni és tanulmányaidat igazítani tudod a több műszakos munkarendhez (levelező, esti képzés),
  • értékesítési véna, vagy fogékonyság az értékesítői attitűd elsajátítására,
  • kiváló kommunikációs és gyors problémamegoldó készség,
  • magabiztos, határozott fellépés,
  • üzleties kommunikáció, jó megjelenés.
Előny:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (telefonos ügyfélszolgálat/értékesítés).
Amit kínálunk:
  • Multinacionális környezetben, többszörösen díjnyertes pénzintézetnél történő folyamatos, hosszú távú munkalehetőség,
  • részmunkaidőben, napi 6 órában végezhető munka, több műszakos munkarendben,
  • felesleges, semmitmondó termékek értékesítése helyett az ügyfél számára hasznos banki ajánlatok ismertetése,
  • fiatalos csapat, támogató vállalati kultúra,
  • előrelépési és karrierépítési lehetőség,
  • fix alapbér + cafeteria + teljesítményértékelésen alapuló bónusz.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest, 5. kerület
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig 7.30 - 21.00 közötti nyitvatartási időben, havi váltással délelőtti és délutáni munkavégzés napi 6 órában.
Kapcsolat:
Referencia szám: CC-06

Amennyiben magadra ismersz, és szeretnéd meglévő tapasztalataidat egy nemzetközi pénzintézetnél kamatoztatni, akkor küldd el fényképes önéletrajzod az E-mail cím megjelenítése email címre a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.