www.cvonline.hu

6 ÓRÁS TELESALES OPERÁTOR

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 825490

Nemzetközi pénzintézet megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • kimenő hívások kezdeményezése meglévő adatbázis alapján,
  • széleskörű, átfogó tájékoztatás a pénzintézet szolgáltatásairól,
  • banki termékek ajánlása,
  • értékesítés-orientált ügykezelés,
  • általános adminisztrációs feladatok ellátása
Elvárások:
  • középfokú végzettség,
  • értékesítési véna,
  • kiváló kommunikációs és gyors problémamegoldó készség,
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek,
  • üzleties kommunikáció, jó megjelenés.
Amit kínálunk:
  • rugalmas munkaidő két műszakban,
  • határozatlan idejű hosszú távú munkalehetőség,
  • színvonalas munkakörnyezet,
  • fiatalos csapat,
  • előrelépési lehetőség,
  • fix alapbér + cafeteria + teljesítményértékelésen alapuló bónusz.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület
  • Munkaidő: H-P, két műszakban váltva: 8.00 -14.00 vagy 14.00
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.