www.cvonline.hu

6 ÓRÁS TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLAT

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 693600

Nemzetközi pénzintézet megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • bejövő hívások fogadása,
  • kimenő hívások kezdeményezése,
  • meglévő és új ügyfelek felkeresése,
  • széleskörű, átfogó tájékoztatás a pénzintézet szolgáltatásairól,
  • banki termékek kiajánlása,
  • értékesítés-orientált ügykezelés,
  • általános adminisztrációs feladatok ellátása.
Elvárások:
  • értékesítési véna,
  • középfokú végzettség,
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek,
  • kiváló kommunikációs és gyors problémamegoldó készség,
  • üzleties kommunikáció, jó megjelenés.
Amit kínálunk:
  • határozatlan idejű hosszú távú munkalehetőség,
  • rugalmas munkaidő két műszakban,
  • színvonalas munkakörnyezet,
  • előrelépési lehetőség,
  • bruttó bér: 650 Ft/óra+Cafeteria.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, két műszakban váltva: 8:00-14:00 vagy 14:00-20:00 (esetenként hétvégi munkavégzés is előfordulhat) 5.ker.
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképpel ellátott önéletrajzzal lehet az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével. Referencia szám: BL-01