www.cvonline.hu

6 órás telefonos agent

  • A hirdetés 856 napja lejárt

A hazai piaci egyik vezető pénzügyi intézete új kollégát keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Kimenő hívások indítása meghatározott adatbázis alapján direkt sales területre,
  • Ügyfelekkel való érdemi kommunikáció lebonyolítása,
  • LTP és biztosítási üzletág termékeihez kapcsolódó termékajánlás, telesales tevékenység,
  • Hívásokhoz tartozó adminisztrációs tevékenység ellátása,

Elvárások

  • Középfokú végzettség,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • Monotónia tűrése,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Érdeklődő, nyitott, eredményorientált személyiség,

Előny

  • Call center/ személyes értékesítési területen szerzett tapasztalat,
  • Pénzügyi, biztosítási affinitás

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő munkakörülmények,
  • Stabil, megbízható háttér,
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • Fix alapbér+ cafeteria+egyéb juttatás+negyedéves bónusz,
  • Előrelépési lehetőség,
  • 6 órás munkarend, váltott műszakban: 8h-14h, 14h-20h heti váltásban,
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye

Budapest, IX. kerület

Kapcsolat

Magyar nyelvű életrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Referenciakód, amelyet kérjük, tüntessen fel: „AELT”