www.cvonline.hu

6 ÓRÁS KÖVETELÉSKEZELŐ OPERÁTOR

  • A hirdetés 1401 napja lejárt
Nemzetközi pénzintézet megbízásából keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel telefonon keresztül és írásban,
  • információk begyűjtése a tartozással rendelkező ügyfelekről,
  • megállapodások szerint fizetendő részletek behajtása,
  • kapcsolattartás a társosztályokkal és partnercégekkel,
  • kapcsolódó adminisztráció (emlékeztetők, nyilatkozatok, adatbázis kezelése).
Elvárások:
  • középfokú végzettség,
  • felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek,
  • kiváló kommunikációs és gyors problémamegoldó készség,
  • sikerorientált hozzáállás,
  • kifogáskezelésben szerzett tapasztalat előnyt jelent,
  • üzleties megjelenés.
Amit kínálunk:
  • rugalmas munkaidő,
  • színvonalas munkakörnyezet,
  • hosszú távú karrierlehetőség egy multinacionális vállalatnál,
  • folyamatos képzés, előrelépési lehetőség
  • bruttó 650 Ft/óra+cafeteria.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: H-P, két műszakban váltva: 8.00-14.00 vagy 14.00-20.00 (esetenként hétvégi munkavégzés is előfordulhat, SZ: 9.00-15.00) Munkavégzés: Budapest, 5.kerület
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképpel ellátott önéletrajzzal lehet az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével. Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőket tudjuk értesíteni egy héten belül, telefonon keresztül. Referencia szám: PR-02