www.cvonline.hu

4PL LOGISZTIKUS

  • A hirdetés 335 napja lejárt

GEFCO Magyarország Kft.

Több mint 60 éves múlttal rendelkező multinacionális szállítmányozási vállalat, mely a világ számos országában nyújt magas színvonalú logisztikai megoldásokat.

A GEFCO szolgáltatásai immár 10 éve Magyarországon is elérhetők. Főbb tevékenységi területeink közé tartozik a közúti, tengeri és légi szállítmányozás, raktárlogisztika valamint a gépjárműszállítás is.

Jelenleg:

kollégát keres
Autó szállítmányozási területre

Feladataid:

  • Autók szállításának biztosítása és követése
  • Logisztikai kapacitástervezés gyártásterv és szállítói szerződéses kondíciók figyelembevételével
  • Rendszeradatok helyességének felügyelete és javítása
  • Ügyfél célszámainak elérésében nyújtott logisztikai támogatás
  • Alvállalkozókkal történő kapcsolattartás
  • Napi riportok készítése és adminisztráció teljesítése

Amit ajánlunk:

  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Felelőség teljes munkakör
  • Szakmai fejlődés és kihívások
  • Fiatalos, dinamikus csapat és munkakörnyezet
  • Tapasztalat szerzés 4PL autószállítási területen

Elvárásaink:

  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban, előnyt jelent ha beszélsz németül is
  • Szállítmányozási területen szerzett tapasztalat
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Kiváló problémamegoldó képesség

Ha szeretnéd megpályázni a pozíciót, kérlek fizetési igényed megjelölésével, küld el önéletrajzod az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő