www.cvonline.hu

4,6, vagy 8 órás telefonos ügyfélszolgálati ügyintéző

Hozzáadva: 2017.09.26.
Hirdetés azonosító: 1192517

Partnerünk egy multinacionális műszaki áruházlánc bővülő csapatába keresünk új munkatársakat rész- és teljes munkaidőben az alábbi munkakörbe:
Feladatok:
  • Telefonon érkező bejelentések fogadása, megválaszolása
  • Rendelések felvétele, rögzítése
  • Szakszerű információ szolgáltatása az ügyfeleknek
  • Panaszkezelés, problémamegoldás

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
  • Kiváló stressztűrő és problémamegoldó képesség

Juttatások:
  • Fix bruttó 230 000 Ft alapbér
  • Rész- vagy teljes munkaidő (4,6 vagy 8 órában, beosztáskérelem alapján)
  • Alkalmazotti státusz, határozatlan idejű jogviszony
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil, megbízható munkaadói háttér
  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Előnyök:
  • Hasonló területen szerezett releváns tapasztalat előny.

  • Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, önéletrajzát a megadott e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye:
  • XIII. kerület