www.cvonline.hu

4 órás recepciós munkatárs angol nyelvtudással

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 826977

Dinamikusan fejlődő szolgáltatóvállalat megbízásából keresünk folyamatos munkavégzéssel és azonnali munkakezdéssel munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Klasszikus recepciós feladatok elvégzése,
  • személyes - és telefonos ügyfélszolgálat teljes körű ellátása,
  • bejövő hívások koordinálása magyar és angol nyelven egyaránt,
  • postai feladatok, belépőkártyák ügyintézése,
  • egyéb, ad-hoc jellegű irodai adminisztráció.
Elvárások:
  • Legalább középszintű aktív ANGOL nyelvtudás!
  • hasonló területen (recepció, ügyfélszolgálat) szerzett gyakorlat,
  • legalább középfokú végzettség,
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség,
  • rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság,
  • üzleties megjelenés.
Amit kínálunk:
  • Stabil hátterű, nagyvállalati munkakörnyezet,
  • részmunkaidő,
  • fix bérezés: bruttó 94.700 Ft,
  • próbaidő után cafeteria.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest 13. kerület
  • Munkaidő:
  • Napi 4 óra: H-CS: 14.10 - 18.10, P: 11.20 - 15.20
  • Referencia kód: REC-04
Kapcsolat:
Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címen keresztül: E-mail cím megjelenítése