www.cvonline.hu

4 órás irodai asszisztens

  • A hirdetés 691 napja lejárt

Irodai asszisztenst keresünk napi 4 órás munkavégzésre, határozott időtartamra, azonnali kezdéssel.

Munkavégzés ideje: minden hétköznap 08.00-12.00

Főbb feladatok:

  • Az iroda működésével kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása, iktatási feladatok elvégzése
  • Támogatás nyújtás a folyamatban lévő munkák lebonyolításában
  • Telefonok kezelése
  • Vezetők munkafolyamatinak támogatása.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Adminisztratív területen szerzett gyakorlat
  • ECDL képesítés, vagy az adminisztratív területen végzett tanulmányok előnyt jelentenek
  • MS Office (Word, Excel, Power Point) alkalmazásokban szerzett jártasság
  • Vállalati szoftverben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Alapfokú angol nyelvtudás

Készségek/képesség:

  • Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • Precizitás, pontosság, munka iránti elkötelezettség
  • Hatékony munkavégzés.

Kezdés:
azonnal.

E-mail cím megjelenítése 4 ÓRÁS IRODAI ASSZISZTENS JELIGÉVEL

Helyek Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol