www.cvonline.hu

4 órás call center operátor

Hozzáadva: 2017.07.27.
Hirdetés azonosító: 1177677

Felnőttképzéssel foglalkozó multinacionális partnercégünk hazai leányvállalata megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba Call center operátor részmunkaidőben
Feladatok:

  • A cég honlapján előzetesen regisztrált ügyfelek telefonos felkeresése (meleg hívás)
  • Tájékoztatás a cég tevékenységéről, tankönyv csomagokról, aktuális képzésekről és tanfolyamokról
  • Adategyeztetés, reklamációkezelés
  • Ad-hoc adminisztráció

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat (személyes értékesítés vagy telefonos értékesítés)

Juttatások:
  • Azonnali kezdés, hosszú távú munkalehetőség
  • Fix bruttó 800 Ft/h + jutalék + Cafeteria
  • Fiatalos, támogató csapat, családias környezet

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Amennyiben magadra ismersz, és szeretnéd meglévő tapasztalataidat egy stabil hátterű cégnél kamatoztatni, akkor küldd el fényképes önéletrajzod email címünkre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest

Egyéb információk:
Munkaidő: Hétfőtől péntekig, napi 4 órában