www.cvonline.hu

4 órás call center operátor

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 1087580

Felnőttképzéssel foglalkozó multinacionális partnercégünk hazai leányvállalata megbízásából keresünk munkatársakat
Feladatok:

  • A cég honlapján előzetesen regisztrált ügyfelek telefonos felkeresése,
  • adategyeztetés, reklamációkezelés,
  • ad-hoc adminisztráció.

Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • értékesítésben szerzett tapasztalat (személyes értékesítés/telefonos értékesítés),

Juttatások:
  • Azonnali kezdéssel, hosszú távú munkalehetőség,
  • fix bruttó 800 Ft/h + kiemelkedően magas teljesítménybónusz + Cafeteria
  • fiatalos csapat.

  • Amennyiben magadra ismersz, és szeretnéd meglévő tapasztalataidat egy stabil hátterű cégnél kamatoztatni, akkor küldd el fényképes önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése email címre! Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő pályázókat tudjuk értesíteni.

Egyéb információk:
Munkaidő: Hétfőtől péntekig napi 4 órában 14:00-18:00-ig vagy 15:00-19:00-ig