www.cvonline.hu
3rd level Support Engineer
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.22.
Jelentkezési határidő: 2016.09.27.
Hirdetés azonosító: 1078168
lejárt

Megbízható, stabil partnercégünk nemzetközi irodájába keresünk német ÉS angol nyelven folyékonyan beszélő kollégát 3rd level Support Engineer pozícióba.

Feladatok:

  • Incidensek elemzése és kezelése (3rd level troubleshooting)
  • Az informatikai központ szoftver és hardver környezetének folyamatos fejlesztése
  • Alternatív megoldások keresése, problémák megoldása
  • Projektek monitorozása, koordinációja
  • Nemzetközi és az országos központok informatikai osztályával való közös munka

Elvárások:

  • Releván szakterületen szerzett felsőfokú IT végzettség (BSC vagy MSC)
  • Minimum 1-3 év releváns munkatapasztalat (IT, vagy IT SSC terület előny)
  • Aktív, folyékony német ÉS angol nyelvtudás
  • Szoftverek, hardverek, hálózatok alapos ismerete
  • Windows Server és/vagy Linux tapasztalat
  • MS Active Directory és virtualizált rendszerekkel való tapasztalat
  • Megbízható, felelősségteljes hozzáállás
  • Rugalmas, csapatjátékos attitűd

Előnyök:

  • Scripting (PS), illetve egyéb programnyelvek ismerete (C#, VB)
  • Adatbázisokkal való tapasztalat (SQL, Oracle, H2)
  • Hálózati minősítések
  • ITIL módszertani ismeretek
  • Mindkét idegen nyelv ismerete

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Átfogó tréningek, folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Fiatalos, lendületes, támogató csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.