Nemzetközi elektronikai gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

 3D TERVEZŐMÉRNÖK

 (HF 10-7206)

pozícióba.

 Feladatok

  • Új termékek rajzainak, és 3D modelljeinek elkészítése, az ehhez kapcsolódó dokumentációk elkészítése,
  • Mérések végzése,
  • A gyártásban lévő termékek gondozása, együttműködés a gyártási területtel,
  • A termékeken szükséges módosítások koordinálása.

Elvárások

  • Gépész- vagy mechatronikai mérnök végzettség,
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Előny: 2D és 3D CAD tervezésben való jártasság.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem,
  • Rugalmas munkaidő.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Veszprém megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7206"-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi  e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése