www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.25.
Hirdetés azonosító: 730489
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People Hungary Kft. egy szakemberek, illetve közép- és felsővezetők keresésére és kiválasztására specializálódott nemzetközi tanácsadó cég, mely fő tevékenységeként személyzeti tanácsadói szolgáltatást biztosít informatikai, pénzügyi, gyártó, forgalmazó és szolgáltató cégek, bankok, biztosítók valamint SSC, NOC és BPO szolgáltatók számára Közép és Kelet Európában.

Budapesti székhelyű magyar informatikai fejlesztő és tanácsadó cég részére keresünk villamosenergia-rendszer irányításához kapcsolódó IT alkalmazások mérnöki tevékenységeire kollégákat.

3D-s C++ fejlesztő  (E-A06)

Feladatok:
- Részvétel a (részben v. teljesen GPU-n futó) szoftverek fejlesztési folyamatának minden lépésében
- Változatos fejlesztési feladatok: desktop és szerver alkalmazások fejlesztése Windows és Unix (Linux) környezetben

Elvárások:
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- GPU-s fejlesztői környezetben való jártasság
- A C++ programozási nyelv ismerete
- Angol nyelvtudás

Előnyt jelent:
- Mikrohullámú technológia ismerete
- Linux-os és/vagy embedded Unix-os környezetben szerzett fejlesztési tapasztalatok
- német nyelvtudás

Amit kínálunk:
- Fiatal, a legújabb technológiákat alkalmazó csapat, jó munkahelyi légkör

Fizetés: megegyezés szerint
Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben érdekli, akkor regisztrálja WORD formátumú önéletrajzát az oldalon.
További információért kérjük, hívja a +36 30 730 2549-os számot!

Tech People LÁBLÉC

Kategória
IT / Informatika
Régió