www.cvonline.hu

3D mérőtechnikus

  • A hirdetés 559 napja lejárt

 HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.

Fémmegmunkálással előállított alkatrészgyártással,

valamint szerszámok tervezési, gyártási és karbantartási tevékenységével

foglalkozó vállalat

 munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A 3D-s méréstechnikai tevékenység, (ideértve a mérőberendezések és tartozékainak karbantartását is).
  • A gyártóeszköz előállítási folyamat során készülő szerszámok, szerszámelemek bemérése.
  • Ellenőrző eszközök, (idomszerek) kalibrálása, azokhoz mérések biztosítása.

Személyi és szakmai elvárások:

  • Középfokú végzettség (gépész előnyben részesítve).
  • 3D méréstechnikában, CNC programozásban való jártasság, tapasztalat előnyt jelent.
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek, (Microsoft Office).
  • Teljesítmény orientált személyiség, meggyőző, határozott kommunikáció és jó szervezőkészség.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások

Fényképes szakmai önéletrajzát, 2015.10.30.-ig a megadott e-mail címre  várjuk.

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt

4243 Téglás, Külterület 135/32. hrsz.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő