www.cvonline.hu

3D animátor

  • A hirdetés 975 napja lejárt

Egy sikeres magyar startup cég innovatív, kísérletező, jövőbe mutató termékeket létrehozó csapatába keresünk

3D animátor

munkatársat, magabiztos 3DS MAX vagy MAYA ismerettel.

Feladatok:

  • Egyedi és vásárolt 3D modellek animálása.

Elvárások:

  • 3DS MAX és/vagy MAYA magas szintű ismerete,
  • animációs és karakter-animációs ismeretek,
  • csapatjátékos, motivált személyiség,
  • fegyelmezett munkastílus, határidők betartása.

További előnyt jelent:

  • Modellezéssel, textúrázással, UV mappinggel kapcsolatos ismeretek,
  • játékfejlesztésben való részvétel,
  • UNITY-ben szerzett jártasság.

Amit partnerünk kínál:

  • Egy szuper csapatban dolgozhatsz, ahol mindenki élvezi azt, amit csinál, és mindenkinek fontos, hogy okos dolgok kerüljenek ki a kezei közül,
  • versenyképes fizetés,
  • vidám, napfényes dunakeszi iroda.

Munkavégzés helye:

Dunakeszi, Pest megye

E-mail cím megjelenítése

Helyek Dunakeszi
Budakalász
Kategória Kultúra / Művészet / Szórakoztatás
IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő