www.cvonline.hu
3200 Gyöngyös Vásár út 2
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.06.23.
Jelentkezési határidő: 2016.06.02.
Hirdetés azonosító: 1044806
lejárt

Megváltozott munkaképességű cipőbolti eladókat keresünk

Feladatok:

  • Vevők kiszolgálása,
  • Üzlet tisztán tartása,
  • Áruk feltöltése a polcokra,
  • Pénztár használata a későbbiekben lehetséges, de nem kötelező feladat
  • heti 20 órai munkavégzés, nem feltétlen napi 4 óra

Elvárások:

  • Jó kommunikáció,
  • Igényes megjelenés,
  • Kedves, nyitott személyiség,
  • Vevőorientáltság,
  • Kereskedelmi végzettség, gyakorlat nem szükséges, de előny,
  • Álló munka

Amit nyújtunk:

Versenyképes fizetés: alapbér, üzlet forgalma utáni jutalék, műszakpótlék és cafeteria.

Próbaidőn belül heti 20 órás munkavégzés, de a próbaidőt követően heti 30 vagy 40 órás munkaidőben is lehet dolgozni.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.