www.cvonline.hu

3 műszakos operátor - Tatabánya környéke

  • Frissítve 9 napja

Feladatkör:
3 műszakos (5+2) munkarendű, könnyű fizikai, részben ülő, részben álló munkára keresünk operátorokat a tatabányai ipari parkba. Jól fogod érezni magad ezen a munkahelyen, ha szívesen dolgozol tiszta, gyári környezetben. Tesztírás után azonnali munkakezdési lehetőség! Céges buszjárattal segítjük a bejárásodat Almásfüzítő, Ács, Ászár, Baj, Bakonybánk, Bábolna, Bokod, Császár, Dad, Dunaalmás, Felsőgalla, Fenyves, Ferencmajor, Héreg, Irtáspuszta, Kecskéd, Kisbér, Kocs, Komárno, Komárom, Kömlőd, Környe, Környebánya, Lábatlan, Majki elágazás, Nagyigmánd, Naszály, Nyergesújfalu, Neszmély, Oroszlány, Óbarok, Réde, Süttő, Szár, Szárliget, Szákszend, Szomód, Szőny, Tagyospuszta, Tarján,Tardos, Tata, Tatabánya, Újbarok, Várgesztes, Vértesszőlős, Vérteskethely, Vértessomló, Vértestolna településekről. Erzsébet utalványt a munkakezdés első napjától, bónuszt már a második hónaptól, a próbaidő alatt is kapnak a dolgozók! Ha felkeltette érdeklődésedet a lehetőség, küldd el nekünk önéletrajzod az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, kolléganőnk pedig keresni fog téged, hogy tesztírási időpontot egyeztessetek!

Végzettség:
Alapfokú/ nyolc általános végzettség.

Szakmai tapasztalat:

Informatika:

Egyéb követelmény:
Kézügyesség, monotonitás tűrés.

Operátor területre

Megjegyzés:
Tatabányai Ipari Parkban működő, folyamatosan bővülő multinacionális gyártó cég.
Munkavégzés helye Tatabánya
Kategória Egyéb, Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Komárom-Esztergom, Tatabánya
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó mérnök

Work Force Kft.

Szeretne egy multinacionális vállalatnál dolgoz...
Magyarország

Java Fejlesztő

Java fejlesztő Feladatok: - Web-es projektbe...

Senior Projektmérnök

Élelmiszeripari termékek gyártásával foglalkozó...