www.cvonline.hu

3 fő mérnök / termelésvezető

  • A hirdetés 401 napja lejárt

Megbízónk a szakterületén a világ egyik legnagyobb gyártója. Termékeivel Magyarországon is a legismertebb és piacvezető szereplő. 4 korszerű gyára nem csak magyarországi igényeket szolgál ki, hanem a régióban is vezetővé teszi. Jelenleg Budapest vonzáskörzetében, Balatonszentgyörgyön és Kőszegen található gyáraihoz keresünk mérnök / termelésirányító munkatársakat.

Feladatok:

-          a termelés hatékonyságának biztosítása

-          részvétel a termelés irányításában, operátorok munkájának ellenőrzése, vezetése (12 fő)

-          az automata gyártóberendezések műszaki állapotának fenntartatása, ellenőrzése, karbantartás felügyelete

-          a minőségügyi előírásoknak megfelelő gyártási folyamatok és termékek biztosítása

-          beszámoló a gyárvezető felé

Elvárás:

-          gépész-, villamos-, automatizálási mérnöki végzettség

-          termelő vállalatnál szerzett 3 éves tapasztalat

-          angol vagy német nyelvtudás kommunikációs szinten előnyt jelent

Jövedelem: tapasztalattól függően, megállapodás szerint + bónusz + cafeteria + albérlet támogatás

Munkavégzés helye: Budapest vonzáskörzete (budai oldal) és Balatonszentgyörgy

Részleg

mérnök, termelésirányítás

Helyek Pest
Budapest
Somogy
Fejér
Vas
Győr-Moson-Sopron
Zala
Baranya
Kategória Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő