www.cvonline.hu

2nd line CISCO specialist

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2015.10.26.
Hirdetés azonosító: 977996

Komoly múltra visszatekintő telekommunikációs partnerünk várja hálózatai-CISCO ismeretekkel rendelkező új munkatársait.

Feladatok:

- a 2nd line-hoz utalt, hálózatüzemeltetéshez kötődő technikai problémák regisztrálása, elhárítása, megoldása
- ügyféligényeknek megfelelő támogatás hálózati problémák esetén
- összetett, 1st line szintjén már nem megoldható problémák technikai kezelése
- javaslattétel a csoportvezetők felé folyamatoptimalizálása
- aktív kapcsolattartás beszállítókkal, harmadik felekkel, biztosítandó a szolgáltatások megfelelő színvonalát

Elvárások:

- folyékony angol nyelvtudás
- 1-2 év IT támogatói tapasztalat/ hálózati - CISCO ismeretek (CCNA/CCNP minősítés preferált)
- eredmény-orientált személyiség
- ügyféligények folyamatos nyomon követése

Amit kínálunk:

- vonzó juttatási csomag
- központi elhelyezkedésű iroda
- modern, dinamikus munkakörnyezet
- technikai/nyelvi tréningek
- kiváló lehetőség egy világhírű multinacionális vállalat csapatának erősítésére

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján