www.cvonline.hu

2nd level IT helpdesk

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.08.14.
Jelentkezési határidő: 2015.08.21.
Hirdetés azonosító: 916630
lejárt

2nd level IT support munkatársakat keresünk Angol és Német /Olasz /Francia /Spanyol nyelvtudással az IT szektorban tevékenykedő multinacionális partnerünk számára, aki egy új üzleti kiszolgáló központot alakít ki Budapest belvárosában és informatikai szolgáltatásokkal támogatja vállalati ügyfeleit.

Partnerünk tapasztalattól függő fizetést, barátságos légkörű,nemzetközi munkakörnyezetet, támogató és nyitott vezetést, valamint egy újonnan kialakuló csapatban rejlő fejlődési és előrelépési lehetőséget ajánl a jelentkező IT helpdesk munkatársaknak.

Főbb feladatok a 2nd level IT helpdesk pozícióban:

• Ügyfelekkel és felhasználókkal való napi kapcsolattartás
• Partnercégek problémáira megtalálni a legegyszerűbb és legjobb megoldást
• Napi munkavégzés során felmerülő IT kérdések és problémák megoldása
• Hívások ticketing rendszerben történő naplózása és adminisztrációja
• Problémák strukturált delegálása, melyek első szinten nem megoldhatóak
• Ügyfél elégedettség fenntartása és javítása

Elvárások az IT helpdesk jelentkezőkkel szemben:

• Erős középfokú angol, valamint felsőfokú olasz /német /francia /spanyol nyelvtudás
• 2nd level helpdesk tapasztalat
• Jó problémamegoldó képesség
• Ügyfélközpontú hozzáállás

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon!