www.cvonline.hu

2nd level helpdesk analyst

  • Frissítve 20 napja

Jól kommunikálsz - akár idegen nyelven is - az emberekkel? A minőségi ügyfélkiszolgálás számodra alapelvárás? Megértő és segítőkész vagy még a legnehezebb helyzetekben is? Ha igaz rád a leírás, akkor Te vagy az, akit keresünk! Küldd el hozzánk jelentkezésed az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a partnercégek számítógépes felhasználóival, komplex ügyfélproblémák megoldása,

  • Technikai segítségnyújtás junior kollégáknak,

  • Teljesítmény információk összegyűjtése, statisztikák készítése, elemzése,

  • Magasfokú ügyfél-elégedettség biztosítása.

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség,

  • Kitűnő, magabiztos angolnyelv-tudás;

  • Jó problémamegoldó képesség;

  • Kiváló kommunikációs készség.

Amit megbízónk nyújt:

  • Versenyképes jövedelem (alapbér, cafeteria, bejárástámogatás),

  • Fiatalos, multikulturális környezet,

  • Lehetőség a folyamatos idegen-nyelv használatra.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzod a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Kategória Egyéb
Régió Magyarország