www.cvonline.hu

2 fő területi képviselő

  • A hirdetés 1192 napja lejárt

Abroncs Kereskedőház Kft

a közép-európai régió meghatározó szereplője az abroncs kereskedelem területén.

Tevékenységünk fejlesztéséhez most

2 fő területi képviselőt keresünk az észak-keleti és nyugat-dunántúli régióban

Feladatok:

  • Abroncsértékesítés a területen meglévő ügyfelek felé
  • Pro-aktív kapcsolattartás meglévő Partnerekkel
  • Új Partnerek felkutatása, tevékenységünk promótálása
  • Vevőakvirálás
  • Az értékesítési célok megvalósításának támogatása
  • Részvétel a belföldi promóciós munkában

Követelmény:

  • Értékesítési és területi képviselői tapasztalat, alapkövetelmény!

Elvárások:

  • Jó kommunikációs, problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Csapatban és önállóan történő megbízható, pontos munkavégzés
  • Személy-, teher- és mezőgazdasági abroncsok ismerete

Előny:

  • Gumiabroncs piac ismerete
  • Gumiabroncs kereskedői kapcsolat-rendszer

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő és piac-meghatározó biztos háttér
  • Fiatal értékesítési csapat
  • Karrier lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

Jelentkezésüket önéletrajzzal és motivációs levéllel az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Heves
Vas
Zala
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő