www.cvonline.hu

2 fő Pénzügyi Tanácsadó / Specialistá

  • A hirdetés 1235 napja lejárt

Holland Pénzintézet Zuglói igazgatósága
keres

2 fő Pénzügyi Tanácsadót / Specialistát

A Magyar piac meghatározó szereplője, Holland hátterű pénzügyi szolgáltató, sikeres csapatának bővítésére, olyan jelölteket keres, akik vállalkozó szelleműek, kitartóak, céltudatosak, jól kommunikálnak, értékesítői szemlélettel rendelkeznek és fontos számukra a karrier!

Feladatok:

  • új ügyfelek teljes körű kiszolgálása
  • meglévő ügyfelek minőségi kiszolgálása
  • ajánlatok előkészítése, kidolgozása
  • meglévő szerződések fenntartása, megújítása
  • aktív közreműködés a termékek értékesítésében
  • rendszeres kapcsolattartás partnerekkel

Elvárások:

  • érettségi /felsőfokú végzettség, vagy hatósági tanúsítvány előnyt jelent/
  • jó kommunikációs képesség
  • üzleties megjelenés
  • sikerorientált személyiség
  • önállóság
  • ügyfél és szolgáltatás központú gondolkodásmóddal rendelkezik
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk:

  • multinacionális szervezeti kultúra
  • hatékony mentori támogatás, pályára állítás idején
  • kezdő támogatás
  • versenyképes díjazás
  • egyéni jutalom utak
  • életpálya lehetőségek
  • piacvezető termékek
  • közösségi értékek
  • folyamatos képzések, tréningek

Olyan pályázókat várunk, aki számára fontos értékkel bír, hogy hosszú távú biztos szakmai életpályát építsen!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő