www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 428504
lejárt

Karrier az Audinál

(13367) Folyamatauditor - Járműgyártás, Minőségirányítás

AUDI Hungaria Motor Kft.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

  • Minőségügyi belső tervszerű és eseményorientált folyamatauditok elvégzése a járműgyártás területén
  • Az új járműgyár folyamatainak megismerése
  • A termelő- és indirekt területek minőségirányú támogatása, tanácsadás
  • Dokumentáció, vizsgálati tervek készítése, folyamatos felügyelete
  • Minőségi mutatók követése számítógépes kiértékelések alapján, illetve statisztikák, trendek felállítása
  • Együttműködés az AHM különböző területeivel

Feladatok

A biztonság nem csak a volán mögött fontos. Hosszú távú terveink megvalósításához, a magánéletben is szükséges, hogy legyen mögöttünk egy biztos háttér. Ezt a szerepet dolgozóink életében az Audi Hungaria tölti be. A vállalat 17 éves története során munkatársaink minden évben részesültek prémium-kifizetésben, és ami talán a legfontosabb, évről évre sikerrel pályáztunk a VW konszernben új projektekért. Az Audi konszern az elkövetkező évekre azt tűzte ki célul, hogy a prémium szegmens legmeghatározóbb képviselője legyen.

Elvárások

  • Felső- vagy középfokú műszaki végzettség
  • Minőségirányítási/ minőségbiztosítási tevékenységek ismerete
  • Járműgyártásban szerzett tapasztalat
  • Minőségügyi szabványismeret (ISO 9001, VDA 6.1, VDA 6.3) előny
  • Német nyelv ismerete
  • Komplex gondolkodás, kreativitás
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Határozottság, terhelhetőség, stabilitás
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség
  • MS Office ismeretek

További információk

Ez az állás azonnal betölthető
az -nál.

A munkavégzés helye:

Referenciakód:

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefeonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Minőségbiztosítás
válaszolja meg Önnek a következő
telefonszámon:
13367